Stół Wiejski Wesele

Stół Wiejski

Stół Wiejski Hotel SPA z Basenem Dwór Maria Antonina Małe Bieszczady dwormariaantonina.pl

Stół Wiejski

Stół Wiejski – Hotel SPA *** Dwór Maria Antonina

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę wiejskiego stołu na niezapomniane chwile podczas Państwa uroczystości. Nasz stół wiejski to kwintesencja autentycznych swojskich smaków, dzięki recepturom przygotowanym z pasją przez naszego Szefa Kuchni.

Stół Na Wesele

Stół wiejski to doskonały wybór również na wesele, zapewniając niepowtarzalny klimat i wyjątkowy smak podczas tego ważnego dla Państwa dnia. Niezależnie od tego, czy planujecie elegancką przyjęcie czy bardziej kameralną uroczystość, nasza oferta wiejskiego stołu dostosowuje się do Waszych oczekiwań. Stół Wiejski dobrze się sprawdza również podczas innych uroczystości takich jak chrzciny czy komunie.

Stół Wiejski Hotel SPA z Basenem Dwór Maria Antonina Małe Bieszczady dwormariaantonina.pl

Mięsa Pieczone i Wiejskie Smakołyki

W menu znajdą Państwo wyselekcjonowane pieczone mięsa, które rozpływają się w ustach, niosąc ze sobą aromatyczne nuty tradycyjnych przypraw. Nasza swojska kiełbasa, wyróżniająca się charakterystycznym smakiem, stanie się prawdziwą gwiazdą wiejskiego stołu. Do tego proponujemy przetwory marynowane, których smak przeniesie Państwa do autentycznej wiejskiej spiżarni pełnej domowych przysmaków.

.

Stół Wiejski Hotel SPA z Basenem Dwór Maria Antonina Małe Bieszczady dwormariaantonina.pl

Dania Gorące

W naszej wyjątkowej ofercie wiejskiego stołu nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnych dań gorących, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Nasz Szef Kuchni zadbał o to, aby podać Państwu najwyższej jakości wersje tych klasycznych potraw, zachowując autentyczny smak i aromat polskiej kuchni wiejskiej. Oferujemy bardzo smaczne pierogi, pyszny żurek z jajkiem i kiełbasą oraz wyśmienity czerwony barszcz podawany ze świeżo pieczonymi pasztecikami

Atmosfera Wiejskich Tradycji

Obecność stołu wiejskiego wprowadzi niepowtarzalny urok i przywoła atmosferę wiejskich tradycji. Rustykalne elementy, naturalne materiały i subtelne dodatki tworzą idealną oprawę dla Państwa uczty. Dodatkowo, nasi kucharze zadbają o estetyczne podanie potraw, tworząc prawdziwe dzieło sztuki kulinarnej na każdej desce wyrobów. Nasza atrakcyjna oferta przygotowania wiejskiego stołu wzbogaci Państwa wydarzenie o autentyczny smak i atmosferę wiejskiej gościnności.

https://www.youtube.com/shorts/KQYjGfzGAfA

Pieczony Bochen Chleba i Proziaki

Świeżo pieczony chrupiący bochen chleba wiejskiego to niezwykła gratka dla miłośników tradycyjnych smaków. Natomiast świeże proziaki idealnie się wkomponują w klimat wiejskich wyrobów. Zapach rozchodzący się wokół stołu przeniesie Państwa do wiejskich piekarni ze staropolskimi tradycjami.

Piękne Dekoracje

Nasi utalentowani kucharze nie tylko doskonale przygotowują wyśmienite potrawy, ale również dbają o piękno i estetykę prezentacji stołu. Każda potrawa jest smaczna, a także wygląda jak kulinarne dzieło sztuki. Idealnie komponują się w rustykalnym, wiejskim klimatem. Nasz zespół kreatywnie podchodzi do dekoracji. Każde przyjęcie to szansa na stworzenie niepowtarzalnej oprawy, która podkreśli wyjątkowy charakter Państwa uroczystości.

Stół Wiejski Bal Karnawałowy - Bal Koniarza Hotel SPA Dwór Maria Antonina Podkarpacie Małe Bieszczady

Stół Wiejski Bal Karnawałowy - Bal Koniarza Hotel SPA Dwór Maria Antonina Podkarpacie Małe Bieszczady

Bal Karnawałowy - Bal Koniarza Hotel SPA Dwór Maria Antonina Podkarpacie Małe Bieszczady

Hotel SPA z Basenem Dwór Maria Antonina Podkarpacie Małe Bieszczady

Unikalna Oferta

Zachęcamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wiejskiego stołu w Hotelu SPA *** Dwór Maria Antonina. Dajcie się ponieść smakom wiejskich tradycji i poczujcie magię autentyczności podczas swojej wyjątkowej uroczystości.

Zapraszamy Do Kontaktu

Proponujemy, aby bez żadnych zobowiązań, zapoznali Państwo szczegóły oferty stołu wiejskiego podczas uroczystości weselnej lub innej celebracji.

Rezerwacja / Kontakt

https://dwormariaantonina.pl/kontakt/

Rekomendowane artykuły