Muzyka Na Żywo

Muzyka Na Żywo w Każdą Środę

Muzyka Na Żywo w Każdą Środę dwormariaantonina.pl Hotel SPA Dwór Maria Antonina Małe Bieszczady

Muzyka Na Żywo w Każdą Środę w godz. 19.00 – 21.00. WSTĘP WOLNY!

Niezwykłe Wydarzenie Muzyczne


Zapraszamy na niezwykłe muzyczne doświadczenie w eleganckich i dostojnych wnętrzach Hotelu *** Wypoczynkowego SPA Dwór Maria Antonina! W każdą środę organizujemy wyjątkowe wieczory muzyczne – Muzyka Na Żywo – Występy w Każdą Środę – WSTĘP WOLNY!

Wieczór w Otoczeniu Pięknej Muzyki


Czy jest coś lepszego niż spędzenie wieczoru w otoczeniu pięknej muzyki? Nasz hotel staje się areną dla utalentowanych artystów, którzy przygotują dla Państwa wyjątkowe występy, które przeniosą Was w świat dźwięków i emocji. Każda środa to unikalna okazja, by zanurzyć się w różnorodnych gatunkach muzycznych, od jazzu i bluesa po klasyczną muzykę kameralną.

Doskonałe Towarzystwo


Zapraszamy na spotkania muzyczne od godziny 19.00 do 21.00, kiedy to klimatyczna atmosfera naszego hotelu nabiera niepowtarzalnego uroku. Poczuj się, jakbyś przeniósł się do innej epoki, gdzie muzyka towarzyszyła najważniejszym chwilom życia. To idealna okazja, by zrelaksować się po pracy, spędzić romantyczny wieczór z ukochaną osobą lub po prostu cieszyć się chwilą w doskonałym towarzystwie dźwięków.

Muzyka Na Żywo w Każdą Środę
dwormariaantonina.pl
Hotel SPA Dwór Maria Antonina
Małe Bieszczady

Jeśli Głód Się Odezwie


A jeśli głód się odezwie, nie musisz się martwić! Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji, gdzie możesz skosztować wykwintnych dań przygotowanych przez naszego doświadczonego Szefa Kuchni. Połączenie wyśmienitego jedzenia z piękną muzyką stworzy niezapomniane wrażenia dla wszystkich zmysłów.

Wyjątkowa Okazja


Nie przegap tej wyjątkowej okazji na wieczór pełen muzyki i smaków. Przyjdź do Hotelu *** Dwór Maria Antonina w każdą środę, odkryj magię dźwięków i poczuj, że czas się zatrzymał, pozostawiając Cię w królestwie harmonii i relaksu. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami! !!! WSTĘP WOLNY !!!

Filmy z Występów i Koncertów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia zbioru filmów z wyjątkowych wydarzeń muzycznych. Zanurzcie się w świecie dźwięków i atmosfery naszych koncertów, poczujcie energię, która wypełnia nasze sale i amfiteatr.

Więcej filmów – https://www.youtube.com/watch?v=hpkcdscjAxA&list=PLxC_c2z9fNt_IkqsjqwCjG0WTFAXs-8l4