Wiosna na Podkarpaciu-imprezy integracyjne w Bieszczadach
Menu

Wiosna na Podkarpaciu, czyli imprezy integracyjne w Bieszczadach

Wiosna na Podkarpaciu, czyli imprezy integracyjne w Bieszczadach

Z pewnością każdy z nas wyczekuje pierwszych, ciepłych promieni słońca, kiedy już bez grubych kurtek i czapek będziemy mogli korzystać z codziennych z spacerów. „Tak wciąż uparcie czekamy na wiosnę” – jak śpiewa Stare Dobre Małżeństwo. Polska jest szczególnie pięknym krajem i posiada wiele walorów przyrodniczych, które należy docenić. Podkarpacie kryje w sobie szczególną magię. Jaką ofertę wiosenną przygotował Dwór Maria Antonina? Gdzie zorganizować imprezę integracyjną w Bieszczadach? A może interesują Was wczasy w siodle Bieszczady? Powiemy Wam, czeka Was w naszej ofercie tuż z nadejściem wiosny.

Imprezy integracyjne w Bieszczadach, czyli łapanie pierwszych promieni słońca

Tak naprawdę niedaleko, bo 25 km od stolicy województwa podkarpackiego, Rzeszowa, znajduje się niezwykły hotel, który mieści się na skraju Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. To właśnie tam znajdziemy niczym nieskażoną przyrodę, odpoczniemy przy kojącym szumie strumyka i możemy napawać się krajobrazem galopujących koni. Dwór Maria Antonina pełni zarówno funkcję wypoczynkową, jak i zapewnia nam wiele atrakcji, o czym świadczą różnego rodzaju imprezy integracyjne oraz atrakcje, z których możemy tam skorzystać.

Wiosna zachęca nas do wielu zmian, a także aktywności fizycznej. To doskonały czas na to, by po długich, zimowych wieczorach wybrać się na świeże powietrze i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Ponadto coraz więcej osób wraca na stanowiska pracy stacjonarnej, dlatego w naszej ofercie znajdziecie także ciekawe imprezy integracyjne, które dla was przygotowaliśmy. To właśnie u nas możecie cieszyć się grillem na świeżym powietrzu, czy spędzić doskonały weekend na Podkarpaciu. Nasza oferta grillowa jest niezwykle bogata, dlatego jesteśmy w stanie zorganizować większą posiadówkę nawet dla 200 osób. Jeżeli lubicie stylowe stoły i ławy, a także marzy Wam się ognisko, doskonale trafiliście. Dobrodziejstwa, z których możemy korzystać na łonie natury są tutaj naprawdę niezliczone.

A może weekend w siodle?

Jak już wspomnieliśmy, wiosna jest porą roku, które otwiera przed nami nowe możliwości. To właśnie w tym czasie chętnie korzystamy z dobrodziejstw natury i spędzamy wiele czasu na jej łonie. Dla jeźdźców konnych to także możliwość powrotu do siodła i ponowne cieszenie się przejażdżkami. Okolica, w której znajduje się nasz dwór jest na tyle malownicza i przystosowana do wędrówek konnych, że osoby, które posiadają już doświadczenie w tym temacie, z powodzeniem mogą cieszyć się taką rozrywką. Nasza oferta to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą doskonalić swoje dotychczasowe umiejętności zarówno jeźdźca, jak i trenować skoki. Wszelkie prowadzone przez na szkolenia odbywają się ciekawie i profesjonalnie, a nadchodzące wiosenne dni to doskonały powód do tego, by wznowić treningi w UCHWAT TEAM. Nasze zamiłowanie do koni oraz indywidualne podejście przyciąga do nas wiele osób. Międzynarodowe doświadczenie naszych instruktorów koni sportowych ma na celu rozwój techniki oraz umiejętności jazdy konnej wszystkich nas odwiedzających. Urozmaicony program sprawia, że z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i będzie mógł cieszyć się pierwszymi wiosennymi chwilami na łonie natury.

Piękno na wiosnę

W naszym hotelu funkcjonuje także SPA, dlatego też proponujemy romantyczny weekend na Podkarpaciu, gdzie można zarezerwować pokój z wanną z hydromasażem. Ponadto, jeżeli szukacie miejsca na niezwykłe zaręczyny, doskonale trafiliście. Weekend we dwoje w Bieszczadach może przybierać różne oblicza. Jeżeli planujecie chwilę intymności, serdecznie polecamy naszą ofertę, ale również Dwór Maria Antonina posiada szeroką ofertę dla osób, które cenią sobie aktywne spędzanie czasu. Proponujemy różne zabiegi relaksacyjne, dzięki którym z pewnością poczujecie się jak prawdziwe królowe i królowie. Z naszej strony zawsze dokładamy wszelkich starań, by zadbać o relaks na najwyższym poziomie. Doskonale wiemy, jak intensywne bywają dni w pracy, dlatego cieszymy się, że to właśnie nas obdarzyliście zaufaniem i postanowiliście odpocząć w naszych murach. Nasz hotel to także doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Dbając o wszystkich gości oferujemy tutaj szerokie i bogate menu, w pełni dostosowane do naszych najmłodszych i jednocześnie wymagających klientów. Dwór Maria Antonina doskonałe rozwiązanie na pierwsze dni wiosny, gdzie można zatopić się w zapachu pobliskiego lasu i tutejszej, niezwykłej przyrody.

Podsumowanie

Jeżeli jeszcze nie odkrywaliście magicznych miejsc na Podkarpaciu, koniecznie sprawdźcie ofertę, jaką przygotował dla Was Dwór Maria Antonina. Kompleksowa obsługa, na którą można liczyć w tym miejscu, a także ciekawe atrakcje i możliwość obcowania z naturą to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zachłysnąć się pierwszymi wiosennymi chwilami.

12:59 , 11 marzec 2022 Możliwość komentowania Wiosna na Podkarpaciu, czyli imprezy integracyjne w Bieszczadach została wyłączona
logo Network Interactive