Wesele w Dworze Maria Antonina- jak je zorganizować?
Menu

Wesele w Dworze Maria Antonina- jak je zorganizować?

Wesele w Dworze Maria Antonina- jak je zorganizować?

Planujecie ślub i wesele? Na pewno chcielibyście, by ten dzień był niezapomniany i rozglądacie się za urokliwym miejscem, gdzie można je zorganizować. Wasze wymarzone przyjęcie może się odbyć w dworku. Proponujemy zorganizowanie przyjęcia w niezwykłych okolicach Dworu Maria Antonina.

 Wesele – w jakim stylu można je zorganizować?

Sprawa organizacji wesela jest bardzo indywidualna i subiektywna. Można nawet stwierdzić, że ilu jest ludzi, tyle pomysłów na organizację przyjęcia weselnego. Ważne jednak, by to Wam, czyli parze młodej, wszystko się podobało. To, jaki motyw przewodni organizacji przyjęcia wybierzecie zależy tylko od Waszych upodobań i preferencji. Istnieje jednak kilka popularnych motywów, które często są wybierane na wesele. Wśród nich znajdują się takie jak: retro, boho, klasyczny czy glamour. Czym się cechują te style? Odpowiemy na to pytanie w dalszej części tego artykułu.

Wesele w Dworze Maria Antonina – jaki styl do niego pasuje?

Retro to po prostu stylizacja imprezy „na dawne czasy”. Styl klasyczny odwołuje się do tradycyjnych w danym regionie wesel. Boho to minimalistyczny styl związany z przyrodą i życiem w zgodzie z nią. Królują tu motywy roślinne i naturalne materiały do aranżacji. Przyjęcie w stylu Glamour natomiast przywodzi na myśl wesela arystokracji, gdzie wszystko powinno błyszczeć i być „dopięte na ostatni guzik”. Właściwie do wszystkich z wyżej wymienionych stylów pasuje urządzenie przyjęcia w dworku. Jest taka możliwość w hotelu Dwór Maria Antonina koło Strzyżowa na Podkarpaciu.

Wesele w dworku – jak je zorganizować?

Doszliśmy w tym miejscu do sedna sprawy. Jak zorganizować wymarzone wesele w dworku? Można zrobić to bardziej „po swojemu” lub zaufać specjalistom w tej dziedzinie. Nasz hotel Dwór Maria Antonina posiada wszelkie zaplecze, by móc w nim zorganizować takie przyjęcie, które na długo pozostanie w pamięci Wam i waszym gościom. Nie musicie się martwić ani o jedzenie, ani o nocleg dla niektórych gości, właściwie o nic nie musicie się martwić. A ponadto wszystko to możecie zarezerwować w przystępnej cenie. Spokojnie! Zrobimy to na Waszych zasadach, ale posługując się naszym zapleczem. W końcu to Wasz dzień.

Wymarzone wesele w hotelu Dwór Maria Antonina

Czy właśnie spełnia się Twoje marzenie o weselu w dworku? Z pewnością tak jest, ponieważ nasz hotel Dwór Maria Antonina to, jak wskazuje nazwa, dworek położony w pięknej okolicy Pogórza Dynowsko-Strzyżowskiego. Warto zaznaczyć, że uczta dla Twoich gości odbędzie się w pięknie zdobionych salach naszego dworku, a menu potraw wypełnione jest ponad pięćdziesięcioma pozycjami rodem z kuchni staropolskiej i europejskiej. Możliwy jest stół wiejski, stół słodki, przejażdżka bryczką i wiele innych udogodnień weselnych, które sprawią że ten dzień będzie niezwykły. Nie zastanawiaj się zbyt długo, ponieważ wolnych terminów nie ma wiele. Zorganizuj wymarzone wesele z nami, w hotelu Dwór Maria Antonina.

08:52 , 28 marzec 2022 Możliwość komentowania Wesele w Dworze Maria Antonina- jak je zorganizować? została wyłączona
logo Network Interactive