Menu

Intensywny weekend w siodle

TEREN

„INTENSYWNY WEEKEND W SIODLE” , który chcielibyśmy Państwu zaproponować to przede wszystkim intensywne treningi, które będą doskonalić Wasze umiejętności w skokach  oraz ogólnie jako jeźdźca. Szkolenia przeprowadzane są w sposób ciekawy  i profesjonalny. Treningi w UCHWAT TEAM mają miejsce w rodzinnej posiadłości w Gliniku Zaborowskim.  Prowadzone konsultacje jeździeckie są jedyne w swoim rodzaju. W siodle spędzisz minimum 6 godzin przy pomocy instruktorów z międzynarodowym doświadczeniem na koniach sportowych. Celem treningów jest rozwój techniki i umiejętności jazdy konnej przy wykorzystaniu urozmaiconego programu.  Po treningach nasi goście mają zapewnioną strefę relaksu. Przygotowany będzie pokój SPA z wanną z hydromasażem i suchą sauną, gabinet masażu, pyszna kolacja, ognisko.

Maksymalna liczba jeźdźców na „INTENSYWNY WEEKEND W SIODLE”  to 6 osób. Trzech jeźdźców będzie brało udział w danej sesji. Treningi przeznaczone są dla osób na każdym etapie rozwoju jeździeckiego , aby doskonalić umiejętności w ciągu weekendu.

UHWAT TEAM będzie pracował z Państwem nad wszystkimi aspektami jazdy konnej, choć koncentrować się będzie przede wszystkim na skokach. Cały pobyt zakończy się zawodami/sparingiem abyś miał szansę sprawdzić czego nauczyłeś się w praktyce.

Nasze wczasy są jak żadne inne, proponujemy Państwu co najmniej 6 godzin w siodle w ciągu trzech dni (więcej, jeśli zdecydujesz się zarezerwować dodatkowe lekcje ). Czekamy na Ciebie w naszym ośrodku jeździeckim.  Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z pobytu u nas i rozwiniesz swoją technikę jazdy i umiejętności w trakcie pobytu.

Cena od 840 zł za osobęPRZYJAZD Z WŁASNYM KONIEM + 100 złPOKÓJ JEDNOOSOBOWY + 300 zł
ZAKWATEROWANIEKONIEINSTRUKTORZY
Dwór Maria Antonina –   który znajduje się na terenie kompleksu jeździeckiego oferuje zakwaterowanie  z widokiem na arenę, jest nowoczesny i praktyczny. Położony w malowniczej dolinie w Gliniku Zaborowskim koło Strzyżowa. Pokoje są przestronne z  łazienkami i udogodnieniami. W Dworze Maria Antonina  znajduje się bar i restauracja, jak i również duża sala audiowizualna z dostępem do gier PS3.  Położenie hotelu jest idealne, można spokojnie korzystać ze spacerów w pobliskim lesie czy z Nordic Walking. Dwór Maria Antonina posiada pokoje dwuosobowe,  apartament, jak również pokoje jednoosobowe dla tych z Państwa, którzy wolą mieć pokój dla siebie. W pobliżu (5km) znajduje się nowoczesny Park Wodny, jak również oświetlony i dośnieżany stok narciarski z 6 wyciągami.

JEDZENIE I PICIE

Śniadanie jest w formie bufetu i zawiera gorące i zimne dania. Obiad i kolację można wybrać z ustalonego wcześniej menu. Do Państwa wyboru jest międzynarodowa i tradycyjna polska kuchnia. Dostępne są również dania wegetariańskie. Wszystkie posiłki są wliczone w cenę pobytu, napoje można kupić i opłacać  osobno w barze, który ma szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Na terenie kompleksu znajduje się również odkryty bar , może to być idealne miejsce na wieczorny grill, biesiadę.

PLAN POBYTU

Przyjazd pomiędzy  14: 00 a 14: 30. W zależności od czasu przyjazdu jeszcze tego samego dnia odbędzie się pierwszy zapoznawczy trening. Po przyjeździe otrzymają Państwo prezent w postaci gadżetów UCHWAT TEAM oraz DWORU MARIA ANTONINA. Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia to, co będą Państwo robić dokładnie podczas pobytu.

dwor-maria-antonia-tabela

Stajnia UCHWAT TEAM dysponuje końmi z najlepszych stajni hodowlanych z Polski, Niemiec i Holandii. Do dyspozycji swoich klientów mają konie sportowe o rodowodach z najwyższej półki. Są to konie młode startujące na zawodach rasy hanowerskiej, KWPN, holsztyńskiej, bawarskiej, szlachetnej półkrwi. Wszystkie konie startują z powodzeniem w zawodach skokowych często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Uchwat Team może pochwalić się końmi,  które wygrywały w Czempionatach Polski młodych koni oraz na najwyższej rangi zawodach typu CSIO5*.
W poniższej galerii tylko niektóre z nich z ostatnich kilku lat.

Robert Uchwat (36l), trener II klasy – Uprawnienia trenerskie II klasy uzyskał u bardzo doświadczonego trenera i jeźdźca pana A.Orłosia w 2005-2006 roku. Zawodników swoich doprowadził wraz z ich końmi do zawodów ogólnopolskich. Cierpliwy i konsekwentny. Na każde pytanie zawodnika potrafi odpowiedzieć, wszystko wytłumaczy: dlaczego, po co, jak. Osiąga duże sukcesy w pracy z parą młody zawodnik – młody koń.

Maja Bylinowska-Uchwat (38l)- instruktor sportu. Swoim spokojem, cierpliwością i uśmiechem przybliża trudną sztukę jazdy konnej amatorom. Dla każdego potrafi znaleźć odpowiednie ćwiczenia doskonalące umiejętności jeździeckie. Jej uczniowie ze szkółki rekreacyjnej z powodzeniem startowali na zawodach regionalnych. Do każdego jeźdźca potrafi podejść indywidualnie. Każdemu w prosty i przejrzysty sposób odkrywa tajniki jazdy konnej.

Sławomir Uchwat (34l)– instruktor sportu, ukończone studia wyższe na Politechnice Rzeszowskiej, członek kadry narodowej, zawodnik z mistrzowską klasą sportową, instruktor sportu Polskiego Związku Jeździeckiego. 7-mio krotny medalista Mistrzostw Polski, dwukrotny finalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

kasia

Katarzyna Uchwat (31l)

Instruktor sportu, ukończone studia wyższe na Wyższej Szkole Marketingu i Zarządzania instruktor sportu Polskiego Związku Jeździeckiego. Jako wieloletnia zawodniczka zdobyła doświadczenie pozwalające na przekazanie go innym osobom, które chcą nauczyć się jazdy konnej.
cebulak

Aleksandra Cebulak (23l)

Instruktor sportu, studentka prawa. Od najmłodszych lat jeździ konno, z czasem jej pasja przerodziła się w zawodowstwo. Swoje doświadczenie zdobywała w kilku prestiżowych stajniach zagranicą, u australijskiej zawodniczki Amy Graham, u irlandzkich zawodników Carl i Cameron Hanley i Alex Duffy oraz w stajni rodziny Houwen w Holandii. Pod ich okiem trenowała i startowała na zawodach krajowych i międzynarodowych. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem ze swoimi podopiecznymi i daje jej to olbrzymią satysfakcję.
anna-herba

Anna Herba (34l)

Ukończone studia wyższe na Uniwersytecie Rzeszowskim,  właścicielka firmy Hipo-Fit, która w ramach fizjoterapii koni oferuje masaż dla koni połączony z rozciąganiem (stretching)  poszczególnych grup mięśniowych. Podstawowymi zaletami prawidłowo wykonanego masażu jest poprawa krążenia żylnego i limfatycznego  mięśni, które są lepiej dotlenione i odżywione a wszelkie zbędne produkty przemiany materii są łatwiej wydalane z organizmu. Tkanki są sprawniej oczyszczane ze złogów i toksyn, zmniejszają się obrzęki, znika sztywności i ból  mięśni („zakwasy”). W efekcie koń jest rozluźniony, odprężony i zrelaksowany, a jego mięśnie są zdolne do większego wysiłku, szybciej się regenerują, znacznie poprawia się ich napięcie i elastyczność, a ryzyko kontuzji obniża się w znacznym stopniu.
kustek

Robert Kuśtek (21l)

Technik masażysta. Młody ale bardzo ambitny. Po wielu szkoleniach. Można wybrać masaż, który będzie Tobie najbardziej odpowiadał.Rodzaje masaży: lecznicze, relaksacyjne, odchudzający, antycellulitowy ,sportowy
logo Network Interactive