Majowy weekend na Podkarpaciu
Menu

Majowy weekend na Podkarpaciu

Majowy weekend na Podkarpaciu

Maj to miesiąc wyczekiwany przez większość osób, za sprawą długiego weekendu, który można wykorzystać na odpoczynek. W tym roku dla chcących przedłużyć ten czas wystarczy jednodniowy urlop w Dzień Flagi, by móc cieszyć się 4 dniami wolnymi od wszelkich obowiązków zawodowych. „Majówka” to idealne moment na spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Aby w pełni zrelaksować się, odpocząć i nabrać sił na dalszy czas większość osób decyduje się na wyjazd poza dom. Z tej okazji postanowiliśmy zachęcić Was do zagoszczenia w skromnych progach dworu Marii Antoniny w Gliniku Zaborowskim. To urocze miejsce, w otoczeniu natury idealnie spełni oczekiwania tych w Was chcących zaznać spokoju i relaksu z dala od zgiełku miasta.

Sport siłą napędową ludzkości

Każdy pasjonat sportu z radością i zaangażowaniem może godzinami opowiadać o tym, co zyskuje dzięki swojej pasji. Aktywny wypoczynek zmniejsza ryzyko depresji, chroni przed problemami z psychiką i poprawia samoocenę. Osoby mając problemy często „uciekają” w sport, jako formę odreagowania. Stanowi więc on formę terapii, co ma same pozytywne skutki zarówno dla ludzkiego mózgu, jak i całego organizmu. Wysiłek pobudza wytwarzanie endorfin, czyli hormonu szczęścia, którego nigdy nie jest za dużo. Ponadto uprawianie sportu korzystnie wpływa na funkcje poznawcze oraz zdrowie fizyczne. Mając więc możliwość odpoczynku w majowy weekend, grzechem byłoby nie skorzystać z oferty, jaką podsuwa nam Dwór Maria Antonina, czyli jeździectwo.

Aktywny weekend na Podkarpaciu w siodle

Weekend na Podkarpaciu to idealny czas na naukę lub doskonalenie umiejętności jeździeckich. Bez obaw, jeśli nigdy nie jeździłeś konno nic straconego, wręcz przeciwnie, czas najwyższy to nadrobić. Treningi odbywają się pod okiem profesjonalistów z Uchwat Team, którzy w ciekawy sposób pokażą Ci, jak wygląda świat widziany z grzbietu pięknego stworzenia. W siodle spędzisz minimum 6 godzin, co daje gwarancję, że nawet najbardziej oporny uczeń wyjeżdżając z dworu, w małym paluszku będzie miał podstawy jeździectwa. Po treningach do Twojej dyspozycji zostanie oddana strefa relaksu. Przygotowany będzie również pokój SPA z wanną z hydromasażem i suchą sauną, gabinet masażu, pyszna kolacja, ognisko. Weekend na Podkarpaciu wcale nie musi być nudny, wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce na relaks.

Dwór Maria Antonina – piękne miejsce, blisko natury

Chcąc wyjechać na weekend majowy poza miasto, większość osób najczęściej decyduje się na góry lub morze. Z wiadomych przyczyn my osobiście wolimy piękne pagórki, po których godzinami można spacerować z rodziną i przyjaciółmi. Wspólne wyjazdy wzmacniają relacje, wyzwalając w człowieku spokój. Wychodząc poza znajomą strefę, oddalając się od problemów, można znaleźć rozwiązanie, którego do tej pory się nie widziało. Dystans to złote słowo, o którym zapominamy w zabieganym świecie. Chcąc więc oderwać się od codzienności, warto zdecydować się na weekend na Podkarpaciu.

 Weekend majowy tuż tuż

Jeśli chcesz zaznać chwili spokoju i relaksu z dala od zgiełku miasta lub zwyczajnie marzysz o zmianie otoczenia chodź by na chwilę, nie czekaj dłużej i zarezerwuj pobyt w dworze Marii Antoniny. Kilkudniowy wypoczynek potrzebny jest każdemu, by móc z innej perspektywy popatrzeć na świat. Wówczas może się okazać, że mając przy sobie rodzinę i przyjaciół, jesteśmy największymi na świecie szczęściarzami.

11:39 , 14 kwiecień 2022 Możliwość komentowania Majowy weekend na Podkarpaciu została wyłączona
logo Network Interactive