Weekend w siodle, treningi jeździeckie, UCHWAT TEAM
Menu

Weekend w siodle

Jazda konna przez las

„WEEKEND W SIODLE” , który chcielibyśmy Państwu zaproponować to przede wszystkim intensywne treningi, które będą doskonalić Wasze umiejętności w skokach  oraz ogólnie jako jeźdźca. Szkolenia przeprowadzane są w sposób ciekawy  i profesjonalny. Treningi w UCHWAT TEAM mają miejsce w rodzinnej posiadłości w Gliniku Zaborowskim.  Prowadzone konsultacje jeździeckie są jedyne w swoim rodzaju. W siodle spędzisz minimum 6 godzin przy pomocy instruktorów z międzynarodowym doświadczeniem na koniach sportowych. Celem treningów jest rozwój techniki i umiejętności jazdy konnej przy wykorzystaniu urozmaiconego programu.  Po treningach nasi goście mają zapewnioną strefę relaksu. Przygotowany będzie pokój SPA z wanną z hydromasażem i suchą sauną, gabinet masażu, pyszna kolacja, ognisko.

Maksymalna liczba jeźdźców na „WEEKEND W SIODLE”  to 6 osób. Trzech jeźdźców będzie brało udział w danej sesji. Treningi przeznaczone są dla osób na każdym etapie rozwoju jeździeckiego , aby doskonalić umiejętności w ciągu weekendu.

UHWAT TEAM będzie pracował z Państwem nad wszystkimi aspektami jazdy konnej, choć koncentrować się będzie przede wszystkim na skokach. Cały pobyt zakończy się zawodami/sparingiem abyś miał szansę sprawdzić czego nauczyłeś się w praktyce.

Nasze wczasy są jak żadne inne, proponujemy Państwu co najmniej 6 godzin w siodle w ciągu trzech dni (więcej, jeśli zdecydujesz się zarezerwować dodatkowe lekcje ). Czekamy na Ciebie w naszym ośrodku jeździeckim.  Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z pobytu u nas i rozwiniesz swoją technikę jazdy i umiejętności w trakcie pobytu.

Cena 840 zł za osobęPRZYJAZD Z WŁASNYM KONIEM + 100 złPOKÓJ JEDNOOSOBOWY + 300 zł
ZAKWATEROWANIEKONIEINSTRUKTORZY
Dwór Maria Antonina –   który znajduje się na terenie kompleksu jeździeckiego oferuje zakwaterowanie  z widokiem na arenę, jest nowoczesny i praktyczny. Położony w malowniczej dolinie w Gliniku Zaborowskim koło Strzyżowa. Pokoje są przestronne z  łazienkami i udogodnieniami. W Dworze Maria Antonina  znajduje się bar i restauracja, jak i również duża sala audiowizualna z dostępem do gier PS3.  Położenie hotelu jest idealne, można spokojnie korzystać ze spacerów w pobliskim lesie czy z Nordic Walking. Dwór Maria Antonina posiada pokoje dwuosobowe,  apartament, jak również pokoje jednoosobowe dla tych z Państwa, którzy wolą mieć pokój dla siebie. W pobliżu (5km) znajduje się nowoczesny Park Wodny, jak również oświetlony i dośnieżany stok narciarski z 6 wyciągami.

JEDZENIE I PICIE

Śniadanie jest w formie bufetu i zawiera gorące i zimne dania. Obiad i kolację można wybrać z ustalonego wcześniej menu. Do Państwa wyboru jest międzynarodowa i tradycyjna polska kuchnia. Dostępne są również dania wegetariańskie. Wszystkie posiłki są wliczone w cenę pobytu, napoje można kupić i opłacać  osobno w barze, który ma szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Na terenie kompleksu znajduje się również odkryty bar , może to być idealne miejsce na wieczorny grill, biesiadę.

PLAN POBYTU

Przyjazd pomiędzy  14: 00 a 14: 30. W zależności od czasu przyjazdu jeszcze tego samego dnia odbędzie się pierwszy zapoznawczy trening. Po przyjeździe otrzymają Państwo prezent w postaci gadżetów UCHWAT TEAM oraz DWORU MARIA ANTONINA. Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia to, co będą Państwo robić dokładnie podczas pobytu.

dwor-maria-antonia-tabela

Stajnia UCHWAT TEAM dysponuje końmi z najlepszych stajni hodowlanych z Polski, Niemiec i Holandii. Do dyspozycji swoich klientów mają konie sportowe o rodowodach z najwyższej półki. Są to konie młode startujące na zawodach rasy hanowerskiej, KWPN, holsztyńskiej, bawarskiej, szlachetnej półkrwi. Wszystkie konie startują z powodzeniem w zawodach skokowych często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Uchwat Team może pochwalić się końmi,  które wygrywały w Czempionatach Polski młodych koni oraz na najwyższej rangi zawodach typu CSIO5*.
W poniższej galerii tylko niektóre z nich z ostatnich kilku lat.

Robert Uchwat (36l), trener II klasy – Uprawnienia trenerskie II klasy uzyskał u bardzo doświadczonego trenera i jeźdźca pana A.Orłosia w 2005-2006 roku. Zawodników swoich doprowadził wraz z ich końmi do zawodów ogólnopolskich. Cierpliwy i konsekwentny. Na każde pytanie zawodnika potrafi odpowiedzieć, wszystko wytłumaczy: dlaczego, po co, jak. Osiąga duże sukcesy w pracy z parą młody zawodnik – młody koń.

Maja Bylinowska-Uchwat (38l)- instruktor sportu. Swoim spokojem, cierpliwością i uśmiechem przybliża trudną sztukę jazdy konnej amatorom. Dla każdego potrafi znaleźć odpowiednie ćwiczenia doskonalące umiejętności jeździeckie. Jej uczniowie ze szkółki rekreacyjnej z powodzeniem startowali na zawodach regionalnych. Do każdego jeźdźca potrafi podejść indywidualnie. Każdemu w prosty i przejrzysty sposób odkrywa tajniki jazdy konnej.

Sławomir Uchwat (34l)– instruktor sportu, ukończone studia wyższe na Politechnice Rzeszowskiej, członek kadry narodowej, zawodnik z mistrzowską klasą sportową, instruktor sportu Polskiego Związku Jeździeckiego. 7-mio krotny medalista Mistrzostw Polski, dwukrotny finalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

Katarzyna Uchwat - instruktor sportu

Katarzyna Uchwat (31l)

Instruktor sportu, ukończone studia wyższe na Wyższej Szkole Marketingu i Zarządzania instruktor sportu Polskiego Związku Jeździeckiego. Jako wieloletnia zawodniczka zdobyła doświadczenie pozwalające na przekazanie go innym osobom, które chcą nauczyć się jazdy konnej.
Aleksandra Cebulak - instruktor sportu, studentka prawa

Aleksandra Cebulak (23l)

Instruktor sportu, studentka prawa. Od najmłodszych lat jeździ konno, z czasem jej pasja przerodziła się w zawodowstwo. Swoje doświadczenie zdobywała w kilku prestiżowych stajniach zagranicą, u australijskiej zawodniczki Amy Graham, u irlandzkich zawodników Carl i Cameron Hanley i Alex Duffy oraz w stajni rodziny Houwen w Holandii. Pod ich okiem trenowała i startowała na zawodach krajowych i międzynarodowych. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem ze swoimi podopiecznymi i daje jej to olbrzymią satysfakcję.
Anna Herba - właścicielka firmy Hipo-Fit, masażystka koni

Anna Herba (34l)

Ukończone studia wyższe na Uniwersytecie Rzeszowskim,  właścicielka firmy Hipo-Fit, która w ramach fizjoterapii koni oferuje masaż dla koni połączony z rozciąganiem (stretching)  poszczególnych grup mięśniowych. Podstawowymi zaletami prawidłowo wykonanego masażu jest poprawa krążenia żylnego i limfatycznego  mięśni, które są lepiej dotlenione i odżywione a wszelkie zbędne produkty przemiany materii są łatwiej wydalane z organizmu. Tkanki są sprawniej oczyszczane ze złogów i toksyn, zmniejszają się obrzęki, znika sztywności i ból  mięśni („zakwasy”). W efekcie koń jest rozluźniony, odprężony i zrelaksowany, a jego mięśnie są zdolne do większego wysiłku, szybciej się regenerują, znacznie poprawia się ich napięcie i elastyczność, a ryzyko kontuzji obniża się w znacznym stopniu.
Robert Kuśtek - masażysta

Robert Kuśtek (21l)

Technik masażysta. Młody ale bardzo ambitny. Po wielu szkoleniach. Można wybrać masaż, który będzie Tobie najbardziej odpowiadał.Rodzaje masaży: lecznicze, relaksacyjne, odchudzający, antycellulitowy ,sportowy
logo Network Interactive