Idealne rodzinne wakacje na Podkarpaciu
Menu

Idealne rodzinne wakacje na Podkarpaciu

Idealne rodzinne wakacje na Podkarpaciu

Odpoczynek to rzecz ważna. By uciec od codziennego, miejskiego zgiełku wiele rodzin szuka idealnego miejsca na rodzinne wakacje w sielskim miejscu. Przedstawiamy propozycję spędzenia właśnie takich beztroskich wakacji na Podkarpaciu w naszym Dworze.

Odpoczynek – dlaczego jest tak ważny?

Naukowo udowodniono fakt, że brak odpoczynku powoduje przesilenie naszego organizmu, a co za tym idzie – wiele dolegliwości, takich jak: ból głowy, osłabienie, brak energii, nadmierna drażliwość, spadek nastroju, spadek odporności, problemy ze snem. Bez odpoczynku możemy cierpieć nie tylko na zmęczenie fizyczne, lecz także psychiczne. Gołym okiem widać więc, jak ważny jest relaks dla naszego organizmu, by mógł on być w pełni wydajny i funkcjonował prawidłowo. Remedium na te problemy mogą być wakacje w pięknym miejscu i warto tutaj zaznaczyć, że odpowiedni czas trwania wypoczynku określany jest często na minimum 8-10 dni.

Idealne, rodzinne wakacje na Podkarpaciu

Pogórze Strzyżowsko-Dynowskie często nazywane jest „Małymi Bieszczadami”, ponieważ są to piękne okolice, pełne zieleni i urokliwych widoków z lekko górzystym terenem. Spacery, wycieczki rowerowe lub rodzinna sesja w plenerze? Proszę bardzo! Wakacje dla całej rodziny w takim miejscu z pewnością zaliczycie do udanych. Możecie tu zwiedzać zabytki (np. Zamek Kamieniec w Odrzykoniu, gdzie pisarz, Aleksander Fredro, umieścił fabułę słynnej „Zemsty”), pojechać do niedalekiego aquaparku, by zażyć ożywczej kąpieli, czy wybrać się na wieżę widokową. Możecie skorzystać z wielu możliwości.

Dwór Maria Antonina – co proponuje?

Właśnie na Pogórzu Dynowsko-Strzyżowskim, w miejscowości Glinik Zaborowski, znajduje się Dwór Maria Antonina, gdzie możesz przeżyć wspaniałe, rodzinne wakacje. Jakie atrakcje i udogodnienia tam znajdziesz? Masaż i strefę SPA, które pomogą Ci się w pełni zrelaksować. Jazda konna to aktywność której długo nie zapomnisz. To jednak tylko niewielka część propozycji atrakcji dostępnych w dworku. Okolica jest naprawdę piękna, co pozwala na długie spacery w malowniczej scenerii. Wspólna biesiada przy grillu również jest wspaniałym pomysłem. W razie deszczowej pogody możecie oddać się grze na konsoli, na dużym telewizorze lub zorganizować seans filmowy. Poza tym czeka na Was piękna restauracja hotelowa wypełniona zapachem wielu wspaniałych potraw.

Wybierzcie się na wakacje na Podkarpaciu!

Zbliża się czas wakacji więc pora zarezerwować pobyt dla Ciebie i Twojej rodziny. Chcesz odpocząć w ciekawym miejscu, które w dodatku jest usytuowane z dala od miejskiego zgiełku? Nie wiesz jednak z usług jakiego hotelu na Podkarpaciu skorzystać? Wybierz bogatą ofertę hotelu Dwór Maria Antonina i ciesz się wyjątkowymi wakacjami na Pogórzu Dynowsko-Strzyżowskim, gdzie czeka na Was cała masa przygód i atrakcji! Tutaj nuda nie ma prawa bytu. Musicie tego spróbować, a z pewnością przekonacie się, że było warto.

08:34 , 11 maj 2022 Możliwość komentowania Idealne rodzinne wakacje na Podkarpaciu została wyłączona
logo Network Interactive