Hotel wypoczynkowy Dwór Maria Antonina, sprawdź ofertę
Menu

Hotel – Dwór Maria Antonina

 

DWÓR MARIA ANTONINA

TO LUKSUSOWY  I PRZYTULNY 3 GWIAZDKOWY*** HOTEL

Dwór Maria Antonina znajduje się w odległości 5 km od Strzyżowa  i 25 km od stolicy Podkarpacia – Rzeszowa. Maria Antonina Hotel znajduje się na skraju Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. Niczym nieskażona przyroda, kojący szum strumyka i krajobraz z galopującymi końmi w tle czynią to miejsce niezwykle urokliwym. Hotel w Dworze Maria Antonina pełni funkcję wypoczynkową, który przyciąga gościnnością Gospodarzy i niezwykłą elegancją. W ofercie tego wyjątkowego miejsca znaleźć można wiele ciekawych pozycji, takich jak niezwykłe zaręczyny czy wczasy w siodle. W Bieszczadach, u których progu znajduje się nasza oaza spokoju, kilkudniowy wypoczynek stanie się ogromną przyjemnością.
W naszym Dworze Maria Antonina można zrelaksować się w SPA, a w hotelowej restauracji zjeść smaczny posiłek i posłuchać muzyki na żywo.

Hotel ***–  posiada:

  • 16 pokoi 1,2, 3 i 4-osobowych z klimatyzacją,
  • pokoje z wanną z hydromasażem
  • gabinet masażu
  • apartament odnowy biologicznej z suchą sauną,  mini basenem SPA, tarasem widokowym.
  • apartament małżeński z tarasem widokowym

Śniadanie serwujemy w formie szwedzkiego stołu.

MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

 

Każdy pokój o wielkości ponad 20 m kwadratowych, posiada elegancką łazienkę, klimatyzację z wymianą powietrza, wi-fi oraz dźwiękoszczelne drzwi i ściany, które zapewniają 100% komfortu wypoczynku. W ofercie posiadamy również pokoje z wanną z hydromasażem. Istnieje możliwość dostawki.

Zachęcamy do  spędzenia romantycznego weekendu w Bieszczadach – zapraszamy do pełnego uroku hotelu Dwór Maria Antonina!

logo Network Interactive