Hotel

Dwór Maria Antonina Hotel *** SPA dwormariaantonina.pl

Hotel*** Wypoczynkowy SPA – Dwór Maria Antonina

Raj w Sercu „Małych Bieszczad”

Nasz hotel położony jest z dala od miejskiego zgiełku, otoczony bujną przyrodą „Małych Bieszczad”. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną uciec od codziennego pędu i zatopić się w spokojnym pięknie otaczających nas lasów, wzgórz i malowniczych krajobrazów. Spacerując po okolicznych ścieżkach, doświadczysz piękna dzikiej przyrody, malowniczych widoków i spokoju, który trudno znaleźć gdzie indziej. Zanurz się w spokojnym uroku natury, oddając się chwilom oddechu w naszym malowniczym zakątku położonym w sercu Podkarpacia niedaleko Rzeszowa. Hotel Dwór Maria Antonina to nie tylko hotel, to prawdziwy klejnot i przygoda, która czeka na Ciebie. Przyjedź i doświadcz harmonii natury i komfortu w naszym urokliwym zakątku „Małych Bieszczad”.

Rezerwuj już dziś i rozpocznij swoją podróż do pełnego relaksu i ukojenia.

Rezerwacja / Kontakt

Aktualny cennik – http://dwormariaantonina.pl/ceny/

Nr konta bankowego: 44 9168 0004 0000 1270 2000 0030

Lokalizacja

Dwór Maria Antonina – Glinik Zaborowski 181, 38-100 Strzyżów

Doskonałe Możliwości Wypoczynku

Dwór Maria Antonina to prawdziwa oaza wypoczynku z mnóstwem atrakcji dla gości. Strefa rekreacyjno-wypoczynkowa oferuje niezapomniane doznania dla każdego. Pozwól sobie na relaks w naszym urokliwym basenie. To idealne miejsce do odprężenia się i cieszenia przyjemnościami wodnymi.  Dla miłośników aktywnego wypoczynku mamy wiele do zaoferowania. Siatkówka, trampolina, koszykówka – wybierz swoją ulubioną dyscyplinę i ciesz się czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Korzystaj z altan rodzinnych i biesiadnych, gdzie możesz cieszyć się smacznymi posiłkami na świeżym powietrzu w gronie bliskich osób. Nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych gościach! Nasz plac zabaw to miejsce pełne uśmiechu i radości, gdzie dzieci mogą spędzić czas na zabawie i integracji.

Kontakt Hotel

Pokoje

Apartamenty SPA

Nasze Apartamenty SPA to oaza luksusu i odprężenia, która czeka na odkrycie. Zanurz się w ciepłych falach mini basenu z hydromasażem, który delikatnie masuje każdy mięsień, przywracając harmonię ciału i umysłowi. Po chwili relaksu w wodzie, wyrusz na fascynującą podróż pośród aromatów w naszej saunie na wyłączność. Poczuj, jak stres i napięcie znikają, a energia życiowa odnawia się.

Więcej informacji o Apartamentach SPA na stronie http://dwormariaantonina.pl/apartamenty-spa/

Apartamenty SPA dwormariaantonina.pl Hotel*** SPA Dwór Maria Antonina Małe Bieszczady

Pokoje Rodzinne i Biznesowe

Każdy pokój o wielkości ponad 20 m kwadratowych, posiada elegancką łazienkę, klimatyzację z wymianą powietrza, wi-fi oraz dźwiękoszczelne drzwi i ściany, które zapewniają 100% komfortu wypoczynku. Istnieje możliwość dostawki.

Hotel

Recepcja

Recepcja hotelowa czynna do godziny 21.00. Zameldowania po tej godzinie pod nr tel. +48 604 096 641

Śniadanie

Zapraszamy wszystkich gości hotelowych na smaczne śniadanie, które serwujemy codziennie w godzinach 7.30 – 10.00. Oferujemy Państwu szeroki wybór potraw podanych w formie szwedzkiego stołu, co pozwala na dowolne komponowanie własnego menu. Podajemy świeżo wypiekane chrupiące pieczywo oraz ciepłe dania do wyboru. Jakość i świeżość produktów śniadaniowych utrzymujemy dzięki samoobsługowej witrynie chłodniczej. To dla nas priorytet, aby każdy gość mógł cieszyć się świeżością śniadaniowych specjałów.

Śniadanie dla gości hotelowych jest wliczone w cenę pobytu. Cena dla pozostałych gości zgodna z aktualnym cennikiem https://dwormariaantonina.pl/ceny/

Hotel

hotel

Green Velo

MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Zachęcamy do  spędzenia romantycznego weekendu w Bieszczadach – zapraszamy do pełnego uroku hotelu Dwór Maria Antonina!

Hotel *** Wypoczynkowy SPA – Dwór Maria Antonina

Media Społecznosciowe

Facebook –

Instagram –

YouTube –