Gdzie zorganizować imprezę integracyjną? -
Menu

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną?

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną?

Chcecie podsumować etap współpracy? W zespole brakuje ocieplenia relacji? A może po prostu wszystkim Wam dobrze zrobi chwila relaksu? Warto zorganizować imprezę integracyjną. Gdzie to zrobić? Podpowiadamy w poniższym tekście.

Gdzie zorganizować integrację grupy?

Nadchodzi ważny moment w firmie lub podsumowanie długotrwałej współpracy zespołu? Dobrą praktyką jest zorganizowanie spotkania w formie przyjęcia integracyjnego. Pozwoli to nie tylko w ciekawych okolicznościach podzielić się istotnymi informacjami, czy podsumować pewien etap i nabrać siły na następny. Może to być również okazja do relaksu lub  świętowania w grupie znajomych osób. Z pewnością pomoże się Wam lepiej poznać, a może zacieśni relacje między Wami. Ponieważ oferta rekreacyjna lokali jest szeroka, jednak nie zawsze bogata, warto dobrze zastanowić się nad wyborem miejsca na wspomnianą integrację.

Jaka powinna być dobra impreza integracyjna?

Organizując tego typu imprezy, czy przyjęcia nikt nie lubi utartych, schematycznych rozwiązań. Można przecież zabłysnąć nieograniczoną kreatywnością. Jedno jest pewne. Samo siedzenie przy stole i jedzenie raczej się nie sprawdzi, choć to co będziecie jeść również jest bardzo istotne. Oprócz odpowiedniego wyboru menu, zastanów się więc jakie atrakcje możesz zapewnić przybyłym. Zasada „im więcej tym lepiej” w tym przypadku wcale nie jest taka zła. Pamiętaj jednak żeby atrakcje dobrać do pogody i pory roku. Niespodzianki są miłe, ale w skrajnych przypadkach daj znać wcześniej, by goście mogli się odpowiednio przygotować – chociażby odpowiednio się ubrać.

Impreza integracyjna w dworku? To możliwe!

Jak już wspomnieliśmy liczy się dogodne miejsce, oferta gastronomiczna oraz to, jakie aktywności można zaproponować imprezowiczom. Przygotowaliśmy garść pomysłów na motyw przewodni oraz  propozycje aktywności.

Niektóre pomysły na imprezę integracyjną w scenerii starego dworu:

  • Biesiada grillowa
  • Piknik plenerowy
  • Jazda konna/pokaz jazdy konnej
  • Przejażdżki bryczką
  • Zabawa taneczna z orkiestrą lub didżejem

Tak okraszona impreza integracyjna na pewno doskonale się sprawdzi, dając przybyłym niezapomniane wrażenia, a Tobie przyznając miano doskonałego organizatora imprez. Jest jeden minus – to Ty będziesz już zawsze organizować imprezy w swojej firmie. Na szczęście jest w czym wybierać.

Dwór Maria Antonina – relaks w dworskim otoczeniu

Jest taki dwór na Podkarpaciu, który idealnie wpisuje się w organizację spotkania integracyjnego. Propozycje wymienione powyżej są u nas nie tylko możliwe, nie tylko w atrakcyjnej cenie, lecz także pomyślane w taki sposób, by gościom z wrażenia „opadła szczęka”. Zapoznaj się z naszą ofertą dla firm i nie tylko. Wakacyjny urlop na Podkarpaciu? Czemu nie! Wesele w dworku? Proszę bardzo. Po prostu zadzwoń, zarezerwuj i spędź czas tak jak lubisz w Dworze Maria Antonina w Gliniku Zaborowskim. Zapraszamy!

10:40 , 31 maj 2022 Możliwość komentowania Gdzie zorganizować imprezę integracyjną? została wyłączona
logo Network Interactive