Dwór Maria Antonina – wyjątkowe miejsce na chrzciny -
Menu

Dwór Maria Antonina – wyjątkowe miejsce na chrzciny

Dwór Maria Antonina – wyjątkowe miejsce na chrzciny

Pojawienie się na świecie dziecka to niesamowite wydarzenie zarówno dla jego rodziców, jak i całej rodziny. Chrzest jest więc jego pierwszą wielką uroczystością, której co prawda nie pamięta, ale pamiątka w postaci zdjęć zostanie mu w odpowiednim momencie pokazana. Ta ceremonia zasługuje na wspaniałą oprawę, dlatego wybór odpowiedniego miejsca na przyjęcie jest bardzo ważne. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zorganizowanie chrztu w eleganckim miejscu, jakim jest Dwór Maria Antonina.

Powodów tego jest sporo, a wśród nich: oszczędność czasu związana z przygotowaniem spotkania, piękny wystrój miejsca, smaczne jedzenia dopasowane do każdego oraz dobre tło dla pamiątkowych zdjęć. Dwór Maria Antonina to wyjątkowa przestrzeń podnosząca rangę całego wydarzenia. Organizacja chrzcin w takim miejscu pozwoli skupić się na najmłodszym członku rodziny, na którego cześć wszystko to zostało przygotowane.

 

O czym należy pamiętać organizując chrzciny?

Organizacja chrzcin nie jest tak skomplikowana, jak w przypadku np. komunii jednak warto wypisać sobie w punktach, co po kolei należy zrealizować. Pozwoli to nie pominąć istotnych rzeczy i sprawniej przeprowadzić wszelkie działania. Rodzice kolejno muszą:

  • wybrać kościół oraz załatwić wszelkie formalności – tutaj głównie chodzi nam o wyznaczenie daty, która jest niezbędna w dalszych czynnościach,
  • wybór rodziców chrzestnych i ustalenie tego z nimi,
  • wyliczenie liczny gości,
  • przyjazd do Dworu Marii Antoniny w celu ustalenia zarezerwowania terminu oraz ustalenia szczegółów,
  • zaproszenie gości,
  • wybór fotografa – jeśli nie chcemy ponosić dodatkowych kosztów, kogoś z rodziny, by zajął się upamiętnieniem tego dnia.

Wymienione zadania to tylko najważniejsze rzeczy. Gdybyś organizował chrzest w domu, byłoby ich znacznie więcej.

 

Organizacja chrztu w restauracji

Chcąc skupić się w tym ważnym dla was dniu warto wszystkie sprawy związane ze szczegółową organizacją pozostawić w ręce profesjonalistów. Wcześniej wystarczy tylko wybrać menu oraz dekorację w restauracji, resztą zajmie się obsługa. To spore udogodnienie, które pozwala Ci spędzić czas w gronie rodziny, a nie stojąc w kuchni przy garnkach. Pracownicy Dworu Marii Antoniny organizacją imprez okolicznościowych zajmują się bardzo często, dlatego nie sprawia im to problemu. Duża, wszechstronna kuchnia oraz fantastyczni kucharze zadbają, by zarówno dorośli, jak i dzieci przeżyli kulinarną ucztę. Dodatkowo na najmłodszych czeka plac zabawa oraz podest do tańca, gdzie mogą się wyszaleć.

 

Koszty chrzcin w Dworze Maria Antonina

Organizacja chrzcin w restauracji wiąże się z wyższym budżetem niż ten, który należałoby przeznaczyć na spotkanie w domu. Nie da się określić jednoznacznej ceny pasującej zawsze, do każdego typu uroczystości. Wszystko zależy do liczby gości, wyboru dodatkowych dań lub innych usług, które oferuje lokal. Należy również pamiętać, że fantastycznych wspomnień nie da się wycenić, a wygoda i satysfakcja jest gwarantowana.

 

Dwór Maria Antonina zaprasza

Piękny dworek, malownicze tereny, cisza oraz spokój – to wszystko zapewnia Dwór Maria Antonina. Organizujemy nie tylko chrzciny, ale również komunie, urodziny, rocznice oraz wesela. Przyjedź do nas lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej.

08:59 , 24 czerwiec 2022 Możliwość komentowania Dwór Maria Antonina – wyjątkowe miejsce na chrzciny została wyłączona
logo Network Interactive