Biesiada grillowa – gdzie ją zorganizować? -
Menu

Biesiada grillowa – gdzie ją zorganizować?

Biesiada grillowa – gdzie ją zorganizować?

Okres letnich wakacji jest jeszcze przed Tobą, ale ciepło jest od dłuższego czasu, więc na pewno wyjęcie grilla z piwnicy masz już za sobą. Co jednak zrobisz, gdy się okaże, że trzeba pomieścić przy nim więcej gości? Sprawdź, gdzie możesz zorganizować biesiadę grillową.

 

Biesiada grillowa – jaka powinna być?

 

Nic dziwnego, że bardzo często wybieranym sposobem organizacji przyjęcia, imprezy firmowej lub imprezy okolicznościowej jest biesiada grillowa. Jest to z reguły dość luźny, niewymagający i niestwarzający oficjalnej, formalnej atmosfery, styl spotkania. Polega na dobrej zabawie przy muzyce, jedzeniu i szklaneczce czegoś orzeźwiającego do picia. Jeśli chodzi o imprezę firmową, może ona być dobrą okazją do integracji nowo utworzonego zespołu lub podsumowania jakiegoś etapu znajomości czy współpracy. Jako kreatywny organizator na pewno znajdziesz dodatkowe aktywności czy elementy, które ulepszą tę okoliczność. Ale zanim pomyślisz o dodatkach, pojawia się podstawowe pytanie: czy  znajdziesz wymarzone miejsce do biesiadowania?

 

Gdzie zorganizować biesiadę grillową?

 

Taras, ogród, a jeszcze lepiej – przystosowana do tego wiata, altana lub pergola? Właśnie tak wyobrażamy sobie idealne miejsce do spędzenia wieczoru przy grillu. Jeśli dodasz do tego jeszcze otoczenie przyrody – drzew, strumienia czy rozległej trawy – powstanie w Twojej wyobraźni miejsce doskonałe. Ale czy tylko w wyobraźni? Istnieją ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty czy hotele, które takimi miejscami dysponują. W dodatku są one przystosowane do przyjęcia dużej liczby gości – spragnionych wrażeń miłośników spotkań przy grillu lub ognisku. Tacy hotelarze prześcigają się w wymyślnych ofertach mogących maksymalnie umilić gościom spędzany w ten sposób czas. My mamy na to własny przepis, który Ci udostępniamy.

 

Przepis na świetną zabawę

 

  • Uśmiechnięci, energiczni goście – to już połowa sukcesu;
  • Urokliwe altany w pięknej okolicy;
  • Specjalne miejsce na ognisko i grill;
  • Podest do tańczenia i melodyjna muzyka;
  • Pyszne jedzenie i napoje;
  • Obsługa Twojej biesiady;
  • Możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji i udogodnień;
  • Ciekawe pakiety: standard, premium i extra;
  • I gotowe: zabawa do rana!

 

Hotel Dwór Maria Antonina poleca się na grilla i nie tylko

 

Dobra muzyka, urokliwa okolica z szumiącym strumykiem w pobliżu, a w centralnym miejscu piękne altany mogące pomieścić nawet 200 osób. W altanach tych znajdują się klimatyczne stoły i ławy, ustawiony jest podest do tańczenia i miejsce na ognisko oraz grill. Brzmi wspaniale? To wszystko otrzymasz w okolicy hotelu Dwór Maria Antonina, gdzie zorganizujesz biesiadę grillową na naprawdę imponującym poziomie. Niektóre dodatkowe atrakcje, które możesz zapewnić przybyłym gościom to jazda konna, poznanie zaplecza hodowli koni sportowych lub przejażdżka bryczką. Nasz catering doda smaku Twojej biesiadzie.

Nie planujesz biesiady? W naszej ofercie znajdziesz również możliwość organizacji innych niezwykłych wydarzeń tj. zaręczyny, wesela i inne. A może długi weekend w dworku?

Zarezerwuj dogodny termin już teraz. Zapraszamy serdecznie!

13:06 , 2 czerwiec 2022 Możliwość komentowania Biesiada grillowa – gdzie ją zorganizować? została wyłączona
logo Network Interactive